Apartamenty i pokoje

  Pragniemy, aby w Willi Baśka poczuli się Państwo jak w domu. Oferujemy pięć przytulnych apartamentów dla 2, 3 lub 4 osób oraz dwa komfortowe pokoje dla 2 i 3 osób wszystkie z łazienkami z kabiną prysznicową. Pokoje oraz większość apartamentów posiadają balkony i tarasy. Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Willi Baśka i jej wnętrz.

  W Willi Baśka zapewniamy Państwu:

  • przestronny, bezpłatny parking na terenie Willi
  • bezprzewodowy internet Wi-Fi
  • salę jadalnianą/wypoczynkową
  • przechowalnię sprzętu sportowego
  • kącik dla dzieci
  • tv
  • lodówki, czajniki elektryczne w pokojach

  Ponadto w odległości 200 m od Willi Baśka znajduje się Hotel Tatra, gdzie nasi goście mogą zjeść obiadokolację w specjalnej cenie. Hotel oferuje również odpłatny dostęp do kręgielni, bilardu, strefy wellness oraz basenu.

  Na terenie Willi Baśka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

  kontakt

  Lokalizacja

  Cyrhla 38, Zakopane

  TElefon

  +48 535 075 152

  e-mail

  kontakt@willabaska.pl

  Cyrhla, gdzie znajduje się Willa Baśka, to spokojna i malownicza część Zakopanego. Doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

  Dzielnica Cyrhla jest najwyżej położoną częścią Zakopanego. Znajduje się przy drodze do Morskiego Oka, w odległości ok. 6 km od centrum. Graniczy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym oraz obszarem „Natura 2000”, przez co jest świetną bazą wypadową w Tatry bez zbędnych dojazdów samochodem. Niedaleka odległość do przejścia granicznego i Słowackich Tatr.

  Cyrhla usytuowana jest na dużej polanie podreglowej (980 – 1080 m) na grzbiecie zbiegającym na północ od Kopieńca Wielkiego. Słowo „cyrhla” oznaczało pierwotnie wykarczowaną polanę i pochodzi od słowa „czyrchlić”, co znaczy karczować, obijać korę z drzewa. Toporowa – pochodzi od nazwiska górali Toporów, dawnych właścicieli polany.

  Z Cyrhlą sąsiadują: Brzeziny, Chłabówka Wyżnia, Cłabówka Niżnia, Hrube Wyżne, Hrube Niżne.

  COPYRIGHT 2017 WILLA BAŚKA  ITEcomp Usługi Informatyczne

  Kontakt
  --DEBUG